Remi Totenhema i Vest Hema u londonskom derbiju

S. J.

• 0
Hjong Min Son, FK Totenhem Foto: Tanjug / AP

Fudbaleri Totenhema i Vest Hema remizirali su sa 1:1, u okviru 31. kola engleske Premijer lige.

Bolje su gosti otvorii meč, i poveli već u petom minutu. Timo Verner je sjajno probio po strani, i centrirao u peterac, a Brenan Džonson je poslao loptu u mrežu.

Ipak, već u 19. minutu, viđeno je izjednačenje. Boven je sjajno centrirao iz kornera, a Kurt Zuma je skočio i poslao loptu u mrežu.

Ispostavilo se da je to ujedno bio i konačan rezultat, iako je bilo prilika na obe strane do kraja.

Totenhem je ovim remijem ostao na petom mestu sa 57 bodova, dok je Vest Hem dve pozicije niže, sa 45 bodova.