Novi skandal u Španiji: Golman u stilu Erika Kantone odlučio da uzme stvari u svoje ruke

S. I.

Meč je prekinut i nije nastavljen

• 1
Čejk Sar Foto: Printskrin / X / EgioVictor

Rasistički skandali u poslednje vreme jako često zapljuskuju Španiju i njihove fudbalske terene, a jedan od većih koji navodno nema veze sa rasizmom dogodio se u subotu na utakmici Sestao - Rajo Mahadohonda u trećem rangu takmičenja.

Domaćin je vodio 2:1 u 83. minutu kada se dogodio incident u kom je učestvovao golman gostujuće ekipe Senegalac Čejk Sar.

Navijači iza gola su vređali mladog čuvara mreže, koji je potom odlučio da uzme stvari u svoje ruke i obračuna se sa najžustrijim vinovnikom.

Ubrzo je ušao u klinč, dok su ga igrači pokušavali da ga obuzdaju. Možda nije baš postupio identično kao Erik Kantona, ali definitivno je na sličan način shvatio skandiranja navijača.

Sve se na kraju završilo dobro po aktere, osim po samu utakmicu koja je prekinuta i nije nastavljena nakon što je Sar dobio crveni karton.