Lučani obradovali svoje navijače: Mladost savladala Radnički i približila se četvrtoj poziciji

S. P.

Radnički je napadao celu utakmicu, ali nisu došli do gola

• 0
Mladost Lučani Foto. MN Press

Mladost iz Lučana pobedila je Radnički 1923 rezultatom 2:0, što ih približava plasmanu u plej-of Superlige Srbije.

Utakmica je bila iznad standarda lige, obe ekipe su igrale otvoreno, pa je Mladost je povela već u 12. minutu golom Veličkovića, a Udovičić je u drugom poluvremenu u 50. minutu postigao spektakularan gol.

Iako je Radnički imao prilike i napadao dobar deo utakmice, nisu uspeli da smanje rezultat, a gostujuči teren je ostao "neosvojiva tvrđava" danas.

Radnički se trenutno nalazi na šestoj poziciji na tabeli sa 14 pobeda, dva remija i 12 poraza, dok je Mladost odmah ispod sa 11 pobeda, sedam remija i 10 poraza.