Izjednačili, pa se obrukali: Aston Vila ne može protiv moćnih Građana

S. P.

Tri meča su odigrana, a najviše smo dobili iz meča Vile i Sitija

• 0
FK Mančester siti - FK Aston Vila Foto: Ryan Browne/ProSports/Shuttersto / Shutterstock Editorial / Profimedia

Fudbaleri Mančester sitija ugostili su ekipu Aston Vile u meču 31. kola Premijer lige i slavili ubedljivim rezultatom 4:1, nakon što su gosti uspeli da izjednače.

Siti je došao u ranu prednost u 11. minutu kada je Rodri zatresao mrežu na asistenciju Dokua, da bi samo devet minuta kasnije isto uradio Duran za Vilu, na asistenciju Rodžersa.

Međutim, od tog trenutka za Vilu sve kreće nizbrdo. Foden je postigao pogodak u nadoknadi prvog poluvremena, potom Foden dva gola u 62, pa u 69. minutu utakmice i tako doneo konačan rezultat.

Siti ovo sada postavlja na treću poziciju sa 67 bodova, ali lošijom gol razlikom od drugoplasiranog Liverpula, dok je Arsenal i dalje prvi. Aston Vila je odmah ispod Građana sa 59 bodova, gde se bori sa Totenhemom koji ima samo dva boda manje.