≫

Kakav haos u Londonu: Čelsi postigao golove u 100. i 101. minutu za preokret protiv Mančester junajteda!

S. L.

Ludnica!

• 5
FK Čelsi, Mančester junajted Foto:Tanjug

Fudbaleri Čelsija i Mančester junjateda su odgirali jednu od najluđih utakmica kako u Premijer ligi, tako i na čitavom svetu, pošto je meč bio ispunjen preokretima! Na kraju su Plavci slavili sa 4:3, ali golovima u 100. i 101. minutu meča!

Auh, šta se dogodilo ove večeri na Stamford Bridžu, gde je sve moglo da bude na jedan način završeno, ali otišlo je u neku drugu krajnost.

Čelsi je mnogo bolje otvorio meč, videlo se to, postigli su dva gola u prvih 2o minuta i time su samo pokazali Junajtedu da su ipak oni domaćini. Konor Galager je započeo sve u 4. minutu, a u 19. je Kejsi Palmer postigao pogodak za 2:0 i činilo se kao da će ovo biti katastrofa za Crvene đavole.

Međutim, igrao se 34. minut, Alehandro Garnačo je postigao gol za 2:1, da bi Bruno Fernandes postigao i gol za izjednačenje. Drugo poluvreme je otvorio Garnačo novim golom, a prava ludnica je viđena na samom kraju, kada je sudija produžio za osam minuta.

Iako je meč produžen do 98. minuta, nova ludnica je viđena u 100. minutu. Kejsi Palmer je stavio loptu na belu tačku, namestio se, šutirao i pogodio.

Međutim, tu nije bio kraj.

Već u sledećem napadu je viđena potpuna ludnica.

Isti igrač, sve isto. Korner sa leve strane Onaninog gola, dobio je loptu Palmer, namestio se i raspalio, a ona je na putu do gola zakačila fudbalera i tako je i savladala golmana.