Veljković pogodio mrežu, ali njegova ekipa opet nije pobedila: Verder i Ajntraht podelili plen

S. L.

Dobra utakmica srpskog reprezentativca

• 0
Miloš Veljković, Verder Bremen Foto: Tanjug / AP

Fudbaleri Ajntraht Frankfurta i Verder Bremena podelili su bodove u okviru 28. kola Bundeslige, gde je rezultat bio 1:1, ali gde je gol postigao srpski štoper Miloš Veljković za tim sa severa Nemačke.

Ajntraht je bio bolja ekipa u ovom meču, imali su više prilika tokom prvih 45 miunuta, ali jednostavno lopta nije htela u gol u ovom delu igre.

Sve zanimljivosti su viđene tek u drugih 45 minuta, kada su pali golovi, ali kada su viđeni i crveni kartoni.

Prvo je Miloš Veljković u 62. minutu postigao gol za 1:0, da bi samo 12 minuta kasnije crveni karton dobio Stage, čime je pružio priliku Ajntrahtu. Odmah je tim iz Frankfurta to iskoristio, pošto je u 77. minutu Tuta postigao gol za 1:1.

Nastavio je napade Ajntraht, ali, nisu uspeli da dođu do novog pogotka, a strelac pogotka Tuta je i sam zaradio crveni karton.

Nakon ovog meča, Ajntraht je ostao šesti sa 42 boda, dok je Verder na 10. mestu sa 31 osvojenim poenom.