Lil ne odustaje od Lige šampiona, Marsej upisao treći poraz u nizu

Odličan meč za Lizabranike trenera Paula Fonseke

• 0
FK Lile Foto: Tanjug/AP

Fudbaleri Lila pobedili su Marsej sa 3:1 u meču 28. kola francuske Lige 1.

U prvom poluvremenu nije bilo golova, a onda su u nastavku usledila prava uzbuđenja. Domaći su poveli u 54. minutu kada je Davida pogodio mrežu posle penala. domaći su nastavili sa odličnom igrom, a onda su rezultat povećali u 71. minutu preko Kabelje.

Potom, Ismaili pravi grešku u 81. minutu i postiže autogol, pa Marsej smanjuje na 2:1. Konačnih 3:1 postavlja Gudmundson posle dodavanja Santosa u 84. minutu.

Trenutno, Lil je na 3. mestu sa 49 bodova i utakmicom više od Monaka koji ima isti broj bodova. Marsej je upisao i treći poraz u nizu i sada je na . mestu sa 39 bodova.