≫

Napoli i Frosinone podelili bodove: Gostujući tim posle Bolonje odoleo i Napolitancima

L. I.

Domaći sastav dva puta vodio...

• 1
FK Napoli Foto: Tanjug.rs/AP

Fudbaleri Napolija i Frosinonea podelili su bodove u okviru 32. kola italijanske Serija A. Pomenuti susret završen je rezultatom 2:2 iako je domaći sastav čak dva puta vodio.

Napolitance je do prednosti doveo Politano u 16. minutu, te je tako i postavio konačan rezultat prvog dela susreta. Mogli su gosti i do izjednačenja, ali je Sule u 30. minutu bio neprecizan sa bele tačke.

Posle samo pet minuta igre u nastavku Frosinone je preko Čedire došao do izjednačenja, da bi Viktor Osimen 13 minuta kasnije vratio prednost Napoliju, i to na asistenciju Kvaračkelije.

U 76. minutu Čedira je svojim novim pogotkom doneo izjednačenje i postavio konačan rezultat susreta.

Do kraja meča Napoli je ostao sa desetoricom na terenu pošto je isključen Rui.

Nakon ovog kola Napoli zauzima sedmu poziciju sa 49 bodova, dok je Frosinone na 18. mestu sa 27 bodova na svom kontu, te mu predstoji grčevita borba za opstanak.