≫

Pogledajte najluđu završnicu utakmice ikad u Superligi! Partizan dao dva gola u nadoknadi, onda je viđen šok

S. T.

Gubili su crno-beli sa 2:0, stigli na 2:2...

• 1
FK Čukarički - FK Partizan Foto: Mileta Mirčetić

Ludo, luđe, najluđe! Teško da se sve što se desilo u završnici meča Čukarički - Partizan može opisati rečima. Partizan je gubio sa 2:0, delovalo je da će sve biti potpuno mirno, a onda...

Crno-beli su u nadoknadi vremena uspeli da izjednače na 2:2, a onda su u narednoj akciji primili gol zbog kojih su izgubili sve bodove!

Sve je krenulo od tog 90. minuta kada je lopta došla Severini na nogu, a on je raspalio u mrežu za nadu Partizana.

Samo dva minuta kasnije, novo ludilo i velika radost za Sameda Baždara, koji je doveo Grobare do ekstaze svojim prelepim pogotkom.

I taman kada je delovalo da će Partizan ići na još jedan poslednji puš za pobedu, desilo se nešto potpuno suprotno.

Kontra Čukaričkog u 94. minutu, centaršut Đorđa Ivanovića za Nikčevića i gol za šok Partizana, koji se taman vratio u meč. Nije bilo dovoljno.