Senzacija u Milanu: Kaljari "otkinuo" bod glavnom kandidatu za titulu šampiona Serije A

S. P.

Izvanredna predstava Kaljarija protiv domaćeg Intera

• 0
FK Inter - FK Kaljari Foto: Spada / LaPresse / Profimedia

Prava senzacija desila se u Milanu, ekipa Intera ugostila je ekipu Kaljarija, ali kao apsolutni favoriti nisu uspeli da odnesu pobedu. Gostujući tim uspeo je da izvuče bod, a meč je završen rezultatom 2:2.

Inter je apsolutno dominirao u ovom meču, , čak su i poveli u prvom poluvremenu golom Turama u 12. minutu meča. Međutim izjednačenje je usledilo u 64. minutu utakmice golom Šomurodova.

Čalhanoglu je sa bele tačke doneo novu prednost u 74. minutu meča, da bi u 82. minutu Viola doneo konačno izjednačenje.

Inter će gotovo sigurno osvojiti titulu na kraju ove sezone, razlika na tabeli je 14 bodova od drugog Milana. Kaljari je senzacija ovog meča zbog njihovog fudbala ove sezone, nalaze se na 14. mestu tabele i imaju 31 bod, samo četiri više od zone ispadanja.