VAR spasio Radnički u 92. minutu, ovo su svi parovi plej-ofa Superlige

M. M.

Poravnati su sa Vošom, dok imaju dva boda više od Čuke

• 0
FK Radnički Kragujevac Foto: MNPress

Iako se činilo da će ostati bez celog plena u 92. minutu, fudbaleri Radničkog iz Kragujevca pobedili su Voždovac u gostima rezultatom 2:1 (1:1) i kao petoplasirani na tabeli dočekaće pelj-of Superlige!

Vodio je Radnički 1:0 i 2:1, da bi Danilo Teodorović u 92. minutu doneo veliku radost domaćem timu. Međutim, nekoliko trenutaka kasnije gol je poništen zbog ofsajda.

Prethodno je Vukašin Đurđević anulirao pogodak Vasilija Đurića iz 11. minuta, a Milutin Vidosavljević u 71. postavio konačan rezultat.

Radnički sada ima 50 bodova na 5 mestu, isto kolimo i četvrtoplasirana Vojvdoina, dok je Čukarički šesti sa 48 bodova. Upravo među ove tri ekipe tražiće se preostala dva putnika za evropske kvalifikacije, uz već poznate Crvenu zvezdu, Partizan i TSC.

Kragujevčani će u prvom kolu plej-ofa dočekati Čukarički koji se nalazi trenutno u sjajnoj formi (pobedili i Partizan u nedelju), a zatim gostuju Napretku, čekaju Lučane, idu TSC-u i Zvezdi na noge, čekaju Vošu pa u poslednjem kolu gostuju u Humskoj.