≫

Goleada u Premijer ligi: Timovi sa dna tabele priredili zabavu sa 11 pogodaka na dva meča

S. I.

ko bi rekao da će nam ove utakmice prirediti spektakl

• 0
FK Luton - FK Brentford Foto: Tanjug / AP

Samo dve utakmice u čuvenom terminu od 16 časova odigrane su u Premijer ligi, a pobede su upisali gosti i to vrlo ubedljivo!

Brentford je sa čak 5:1 srušio Luton, dok su fudbaleri Barnlija porazili Šefild junajted rezultatom 4:1 u duelu dva najgora tima.

Na "Kenilvort Roudu" Joan Visa je u prvom poluvremenu najavio katastrofu rivala pošto je pogodio mrežu dva puta, da bi u nastavku Itan Pinok, Kin Luis-Poter i Kevin Šade, da bi počasni gol bio delo Luka Berija.

Barnli je na "Bramal Lejnu" su posao rešiliJakob Brun Larsen, Lorenz Asinjon, Lajl Foster i Johan Berg Gudmundson, dok je Gustavo Hamer jedini pogodio za domaćina.

Šefilsd je tako ostao samo na teoretskim šansama za opstanak, dok je posle poraza Lutona Barnli sada u boljoj poziciji nego pre. Te tri ekipe su u zoni ispadanja, dok je Brentford faktički prebrinuo brigu.