Voždovac nastavio agoniju Novog Pazara: Kuvalo na terenu i tribinama, Flemings odneo bodove na krov

S. L.

Zanimljivo je bilo

• 1
Bogdan Jočić Foto: FK Voždovac

Fudbaleri Voždovca i Radničkog iz Niša su upisali dve veoma važne pobede u prvim utakmicama Plejauta u Superligi Srbije, čime su napravili i značajan korak ka ostanku u najjačem rangu srpskog fudbala, jer su obe ekipe izand zone ispadanja.

Ekipa Voždovca je imala izuzetno težak zadatak, pošto su se našli na "vrelom" gostvanju u Novom Pazaru, protiv ekipe koja je imala sjajan prvi deo sezone, ali, onda su posustali u potpunosti i izgubili su čak i mesto u plejofu.

Ovaj meč nije obeležen po lepom fudbalu, koliko po incidentima. Jedini pogodak je postigao Junior Flemings u 56. minutu, dok je viđen i crveni karton u 77. minutu za Anana, posle čega su i navijači počeli da skandiraju pogrdne stvari.

Na kraju, viđena je i gužva u šesnaestercu, dok je sudija na kraju meč produžio za 10 minuta.

Takođe je zanimljivo bilo i u Nišu, gde su igrali Radnički i Radnik, a gde je sve mirovalo do samog kraja.

Igrao se 99. minut, kada je David Petrović iskoristio gužvu u šesnaestercu i postigao je gol posle kornera za 1:0.