PSŽ u četvrtom minutu nadoknade "sačuvao" bod: Avr u begu od pasne zone

S. J.

Uzbudljivo je bilo u Parizu

• 0
Usman Dembele - FK PSŽ Foto: Tanjug / AP

Fudbaleri PSŽ-a remizirali su sa ekipom Avra sa 3:3, u okviru 31. kola francuske Lige 1.

Neverovatan otpor pružio je gostujući tim, imali su čak i pobedu u džepu, ali je Pariz ipak uspeo da se spasi.

Poveli su gosti u 19. minutu preko Operija, da bi u 29. izjednačio Barkola. Ipak, do odlaska na pauzu, Aju je pogodio, te su gosti vodili na poluvremenu.

U nastavku je Ture povisio vođstvo Avra sa bele tačke, da bi 78. minutu, Hakimi smanjio na 3:2.

I baš onda, kada je delovalo da će PSŽ doživeti šokantan poraz, Ramos je stupio na scenu.

Igrao se četvrti minut, kada je pogodio i doneo izjednačenje Parižanima i postavio konačnih 3:3.

Samim tim, "overa" titule moraće da sačeka, jer je PSŽ na prvom sa 70 bodova, dok je Monako drugi sa 12 manje i mečom manje. Sa druge strane, Avr je sa 29 bodova na 15. mestu i bar na kratko je pobegao od opasne zone.