Hladan tuš u Humskoj! Pogledajte kako je Jovanović postigao drugi gol za TSC protiv Partizana

S. T.

Ekipa iz Bačke Topole ponovo vodi

• 3

Fudbaleri Partizana primili su večeras i drugi gol na utakmici drugog kola plej-ofa Superlige Srbije od ekipe TSC-a iz Bačke Topole na stadionu u Humskoj.

Igrao se 76. minut kada je usledio novi hladan tuš za domaće, a nakon što je Ćirković u prvom poluvremenu već uspeo da matira golmana Partizana u 29. minutu, a potom Natho iz slobodnjaka izjednačio rezultat na 1:1 u 35. minutu.

Strelac drugog gola za TSC bio je Jovanović posle dobre akcije ekipe iz Bačke Topole koju je inicirao Ifet Đakovac koji je bio asistent.

Pogledajte kako je ekipa TSC-a povela drugi put na ovom meču u videu na početku vesti.