Nestvarna odbrana bivšeg golmana Zvezde, svi su videli loptu u mreži

M. M.

Ali ne i Stamenković, koji je pokazao da je i dalje jedan od najboljih čuvara u SL

• 0

Nekadašnji golman Crvene zvezde Saša Stamenković, sada čuvar mreže Mladosti iz Lučana, glavni je krivac što je njegov tim vodio na poluvremenu duela protiv Radničkog u Kragijevcu rezultatom 2:1.

Stamenković je u dubokoj nadoknadi vremena zabeležio jednu od najboljih odbrana u sezoni, kada je praktično sa zemlje odbranio udarac Milutina Vidosavljevića - u situaciji gde su skoro svi već videli loptu u golu.

Samo minut-dva ranije Vidosavljević je bio uspešan protiv Stamenkovića, jer je realizovao jedanaesterac koji je skrivio Ivan Milošević. Prethodno je Mladost preko Veličkovića u 22. i baš Miloševića u 27. iz penala došla do dva gola viška.

Radničkom je trijumf u ovom meču preko potreban, pošto vode žestoku borbu sa Vojvodinom i Čukaričkim za mesto koje vodi u evropske kvalifikacije. Odbranu Stamenkovića, inače, možete pogledati u videu na početku teksta.