≫

Vojvodini poništena dva gola protiv Partizana, pogledajte zbog čega je Srđan Jovanović menjao odluke

M. M.

Mateuš Indio je zatresao mrežu u 59. minutu, zatim i Mihailo Ivanović u 76. minutu, ali je Jovanović oba gola poništio

• 15
Srđan Jovanović Printskrin: Telegraf/Arena Sport

Velika drama viđena je u Humskoj, na meču između Partizana i Vojvodine, na isteku sat vremena igre - kada smo videli gol domaćina i poništen za goste!

Naime, samo minut nakon što je Aranđel Stojković izjednačio rezultat na 2:2 u 57. minutu, Voša je imala korner posle kog je Mateuš Indio savladao Aleksandra Jovanovića u 59. minutu.

Krenuo je fudbaler Voše da se raduje, da bi potom stao kada je začuo pištaljku Srđana Jovanovića. Razlog - visoko je podigao nogu i zakačio Nikolu Antića pre nego što je ugurao loptu u mrežu.

Vojvodini je u 76. minutu poništen i drugi pogodak na meču, i to zbog faula u napadu koji se desio pre gola Mihaila Ivanovića. Jovanović je najpre pokazao na centar, da bi iz VAR sobe dobio signal da pogleda situaciju i istu je dosudio u korist Partizana.

Obe situacije možete videti u snimcima ispod, uz napomenu da je Voša na kraju ipak pobedila rezultatom 3:2: