Albert Nađ ispraćen zvižducima i uvredama nakon poraza na debiju u Partizanu

E. S.

Ne baš sjajan početak...

• 8

Fudbaleri Partizana poraženi su i peti put zaredom u dva takmičenja, pošto je u trećoj rundi plej-ofa Superlige Srbije Vojvodina iz Humske odnela ceo plen - 3:2.

Poveli su crno-beli auto-golom Đorđa Crnomarkovića u 19. minutu, ali je do pauze usledio potpuni potop i preokret. Prvo je Kaleb Seri izjednačio, a onda Dejan Zukić i drugi put zatresao mrežu rivala.

Aranđel Stojković je vratio nadu domaćinu u 57, ali je istu u četvrtom minutu nadoknade prelepim golom raspršio Njegoš Petrović.

Albert Nađ je tako na debiju na klupi Partizana upisao neuspeh i bio je vidno potišten posle okršaja. Da stvar bude još teža, od malobrojne publike dobio je zvižduke i uvrede prilikom izlaska sa terena.

Nije uzvratio trener crno-belih, pa će za popravljanje utiska imati još četiri runde.