Zvezda "otključala" mrežu TSC-a, ali Topolčani ekspresno izjednačili

L. I.

Crveno-beli vode od 55. minuta

• 2
FK Zvezda - FK TSC Foto: Mileta Mirčetić

Fudbaleri Crvene zvezde su u okviru 33. kola Superlige Srbije dočekali ekipu TSC-a. Crveno-beli bi pobedom na ovom susretu i matematički obezbedili titulu, pošto je u ranijem terminu Partizan na svom terenu poražen od Vojvodine rezultatom 3:2.

Izabranici Vladana Milojevića došli su do vođstva posle 10 minuta igre u nastavku. Igrao se 55. minut kada je posle kornera Olajinka bio najviši u kaznenom prostoru Topolčana i rutinski smestio loptu u mrežu. Pokušao je Veljko Ilić da skrene loptu u korner, ali bez uspeha.

Ipak, već posle pet minuta TSC je stigao do izjednačenja. Sevnula je kontra gostiju, lopta se odbila do Ivana Milosavljevića koji je šutirao, loptu je na liniji zaustavio defanzivac Zvezde, ali je sudija pokazao na centar.

Oba pogotka možete pogledati na snimcima koji se nalaze u tekstu.