Rajković i Nastasić doživeli poraz: Atletiko slavio i na korak su od plasmana u Ligu šampiona

S. P.

Srpski fudbaleri ostali su bez pobede uprkos prilikama

• 0
FK Atletiko Madrid - FK Majorka, Predrag Rajković Foto: JAIME REINA / AFP / Profimedia

Fudbaleri Atletiko Madrida ostvarili su važnu pobedu protiv Majorke u gostima rezultatom 1:0, u 34. kolu španske La Lige.

Odlučujući trenutak dogodio se već u petom minutu kada je Rodrigo Rikelme postigao fantastičan pogodak.

Nakon toga, Atletiko je uspeo da sačuva prednost, zatvorivši sve prilaze svom golu, dok je Majorka u finišu meča bila sve opasnija, ali nije uspela da izjednači.

Atletiko sada drži četvrto mesto na tabeli sa 67 bodova, napravivši korak ka plasmanu u Ligu šampiona, dok se Majorka i dalje bori za opstanak.

Predrag Rajković i Matija Nastasić odigrali su ceo meč za Majorku, dok je Nemanja Radonjić ušao u igru u drugom poluvremenu.