Bivši napadač Zvezde spasao Leće poraza: Kaljari "poklekao" u finišu sa igračem manje

S. J.

Nastavio je sa dobrim partijama

• 0
Kaljari - Leće Printscreen: Twitter/FootColic

Fudbaleri Kaljarija remizirali su sa ekipom Lećea sa 1:1, u okviru 35. kola italijanske Serije A.

Dosta zanimljiv meč gledali smo na "Unipol Domus" stadionu, gde je domaći tim bolje otvorio meč.

Igrao se 16. minut, kada je Dejola sproveo loptu u mrežu, ali pogodak nije priznat zbog prethodnog igranja rukom.

Ipak, deset minuta kasnije Jeri Mina je uspeo da pošalje loptu u mrežu, za vođstvo domaćina. U 44. minutu usledili su problemi, jer je Gaetano dobio direktan crveni karton, te je Kaljari u nastavku ostao sa igračem manje.

Držali su se domaći dobro sve do 84. minuta, kada je na scenu stupio bivši napadač Crvene zvezde, Nikola Krstović.

Alkvist je dobro centrirao, a Krstoviću je preostalo samo da sa dva metra zatrese praznu mrežu, za izjednačenje, i ispostavilo se, konačan rezultat.

Kaljari  je ovim bodom ostao na 14. mestu i 33 boda, četiri više od opasne zone, dok je Leće mesto iznad sa 37 bodova.