Betis rutinski čuva mesto koje vodi u Evropu: "Pala" je i Osasuna

S. J.

Nova dobra partija zeleno-belih

• 0
Huan Miranda Foto: Profimedia

Fudbaleri Betisa savladali su ekipu Osasune sa 2:0, u okviru 34. kola španske La Lige.

Sve je bilo rešeno u prvih 45 minuta, kada su viđena oba pogotka, ali i crveni karton za domaće.

Već u 26. minutu, Osasuna je ostala sa igračem manje, kada je Monkajola dobio direktan crveni karton.

To su gosti iskoristili u 41. minutu, kada je Ajoze Perez poslao loptu u mrežu, da bi sedam minuta kasnije, u sudijskoj nadoknadi Fornals postavio konačan rezultat.

Betis je ovim trijumfom ostao na sedmoj poziciji, poslednjoj koja vodi u Evropu, sa 52 boda, dok je Osasuna 11. na tabeli sa 39 bodova.