≫

Gde ćeš na silu?! Mitrović se popeo na leđa protivnika, pa ostavio golamana i stadion u šoku

S. P.

Fantastičan pogodak našeg reprezentativca

• 6
Aleksandar Mitrović Foto: Printscreen/X

Fudbaleri Al Hilala odmeravaju snage protiv ekipe Al Ahlija u gostima u meču 28. kola saudijske Pro lige, a sada se upisao i srpski reprezentativac Aleksandar Mitrović.

Srpski napadač uspeo je da donese izjednačenje Al Hilalu u 52. minutu, tokom drugog poluvremena, nakon čega je pogledan VAR snimak.

Sudija je odlučio, nakon gledanja snimka, da je gol važeći pa se rezultat na semaforu promeni. Golu je asistirao Malkom.

Prvi pogodak na meču postigao je Al Ahli preko Al Buraikana u 30. minutu, a tim rezultatom završeno je prvo poluvreme.

Meč je na kraju gotov rezultatom 2:1 za Al Hilal, nakon što je Malkom postigao pogodak u 89. minutu utakmice.