Pazarcima "minimalac" dovoljan na krovu: Luković "promašio" bod

S. J.

Sve je rešeno u prvom poluvremenu

• 0
FK Novi Pazar - FK Čukaricki Foto: Elmedin Hajrovic/ATA Images

Fudbaleri Novog Pazara savladali su ekipu IMT-a sa minimalnih 1:0, u okviru četvrtog kola plej-auta Superlige Srbije.

Trenutak koji je rešio utakmicu, viđen je u uvodnim minutima meča, što je na kraju bilo dovoljno za pobedu gostiju.

Igrao se deveti minut, kada je Nikola Karaklajić uspeo da zatrese mrežu na asistenciju Flora.

U nastavku je pretio i IMT, ali bez nekih ozbiljnijih prilika, čemu svedoči i to da "Traktoristi", prema statistici nisu imali nijedan šut u okvir gola.

Jedina prava prilika, bio je jedanaesterac u 84. minutu za IMT, koji na kraju Miloš Luković nije uspeo da realizuje.

Pazarci su ovim trijumfom došli do 45 bodova, i nalaze se na devetom mestu, dok je IMT na tri boda od opasne zone, i nalaze se na 12. mestu sa 37 bodova.