"GG" termin u Premijer ligi: "Pljuštali" golovi na Ostrvu, Totenhem preokretom do pobede

Veoma zanimljivo kolo

• 0
FK Totenhem Foto: Tanjug/AP

Ne kažu bez razloga za Premijer ligu da je najbolja na svetu, a to smo u direktnom primeru mogli videti ove subote u terminu od 16.00.

Odigrano je šest mečeva u pomenutom terminu u 37. kolu, a svaki tim osim Šefilda uspeo je da postigne bar po jedan pogodak.

Zanimljivo je bilo u Londonu, gde je Totenhem posle preokreta slavio protiv Barnlija sa 2:1.

Poveo je Barnli u 25. minutu, kada je Berge asistirao za Jakoba Brun Larsena, koji je uspeo da pošalje loptu u mrežu.

Ipak, trajala je radost gostujućih navijača svega sedam minuta, pošto je u 32. minutu Pedro Poro izjednačio posle dodavanja Džonsona.

Pritiskao je Totenhem u nastavku, što se na kraju isplatilo u 82. minutu. Medison je asistirao za Mikija van de Vena, koji je uspeo sjajno da se snađe, namesti se i poštalje loptu u mrežu.

Barnli se ovim porazom dodatno udaljio od opstanka, i nalazi se na 19. mestu sa 24 boda, dok je Totenhem prišao Aston Vili i nalazi se na petom mestu sa 63 boda.

FK Barnli Foto: Tanjug/AP