Čelsi za dva minuta "okrenuo" Notingem Forest i iskoristio remi Njukasla

S. J.

• 0
FK Čelsi Foto: Tanjug.rs

Fudbaleri Čelsija savladali su ekipu Notingem Foresta u gostima sa 3:2, u okviru 37. kola Premijer lige.

Igrao se osmi minut kada je Mihajlo Mudrik zatresao mrežu na dodavanje Palmera, da bi nakon osam minuta Notingem izjednačio preko Bolija.

Do potpunog preokreta, domaći su došli u 74. minutu, kada je i Hadson Odoi pogodio, da bi u nastavku usledio veliki preokret gostiju.

Prvo je u 80. minutu Rahim Sterling dao gol za izjednačenje, a "blickrig" je upotpunio Nikolas Džekson golom dva minuta kasnije, za konačnih 3:2.

Čelsi je ovim trijumfom došao do 57 bodova, i nalazi se na sedmom mestu, jednom ispod poslednjeg koje vodi u Evropu, sa istim brojem bodova kao Njukasl.

Notingem je sa druge strane na 17. mestu sa 29 bodova, svega mesto iznad opasne zone.