Živi san o Ligi šampiona: Lacio slavio protiv Empolija i ostao u trci

S. P.

Broj mečeva nije na njihovoj strani, ali dok postoji matematička šansa neće gubiti nadu

• 0
Ćiro Imobile, FK Lacio Foto: Tanjug / AP

Fudbaleri Lacija uspeli su na domaćem terenu da savladaju ekipu Empolija rezultatom 2:0, u meču 36. kola Serije A.

Rimljani su uspeli da opravdaju ulogu favorita i bili daleko dominantniji na ovom meču, koji je rešen golovima u završnicama oba poluvremena.

Patrik je postigao prvi pogodak u trećem minutu nadoknade prvog poluvremena, da bi konačan rezultat postavio Većino u 89. minutu meča.

Lacio je sada na sedmoj poziciji sa bodom manje od Rome i Atalante, ali ono što obeshrabruje je što imaju dva meča manje od Atalante, odnosno meč manje od Rome.