Sevaju voleji! Defanzivac Napretka greškom asistirao Sremčeviću za 2:0, a onda Katai matirao

S. P.

Još jedan atraktivan pogodak za crveno-bele

• 0
FK Crvena zvezda Foto: Printscreen/Arena Sport

Fudbaleri Crvene zvezde su nakon prvog gola postigli i drugi u meču na gostujućem terenu protiv ekipe Napretka, u šestom kolu doigravanja Superlige Srbije.

Prvi gol je postigao Knežević već na otvaranju utakmice u osmom minutu, da bi nakon greške odbrane lopta se odbila do Uroša Sremčevića koji je volejom postigao drugi pogodak.

Treći gol je pao u nadoknadi prvog poluvremena, a strelac je bio Aleksandar Katai u 46. minutu utakmice.

Zvezda je tako postavila rezultat pred početak drugog poluvremena od 3:0 i deluje da je Napredak bez ikakve šanse da dođe do iznenađenja.