Remi Viljareala i Osasune za kraj sezone

S. J.

• 0
FK Viljareal Foto: Tanjug/AP

Fudbaleri Osasune remizirali su sa ekipom Viljareala sa 1:1, u okviru poslednjeg, 38. kola španske La Lige.

Ovaj meč nije imao rezultatski značaj ni za jedan, ni za drugi tim, te su na kraju ekipe podelile bodove.

Povela je Osasuna u 30. minutu, kada je Penja asistirao za Budimira, koji je zatresao mrežu, da bi gosti do izjednačenja došli u drugom poluvremenu.

Igrao se 57. minut, kada je Baena uposlio Hozea Luisa Moralesa, koji je zatresao mrežu, i ispostavilo se, postavio i konačan rezultat.

Kada je reč o stanju na tabeli, Viljareal je sezonu završio kao osmoplasirani sa 53 boda, dok je Osasuna dva mesta niže, sa osam bodova manje.

Ono što je posebno zanimljivo, jeste to što je najboljem igraču Viljareala, Aleksandru Serlotu, titula najboljeg strelca izmakla za dva gola.