≫

Užas u Španiji! Golman Hetafea posle sudara ostao da leži, meč prekinut, odmah uletela hitna pomoć

S. J.

Jezive scene!

• 0
David Sorija Printscreen: Twitter/@14Xabismo

Užasne scene viđene su u Španiji, tokom meča poslednjeg kola La Lige između Hetafea i Majorke, koji je završen pobedom gostiju sa 2:1.

Sve se desilo u 74. minutu, kada je na ivici kaznenog prostora domaćih došlo do sudara golmana Hetafea, Davida Sorije i napadača Majorke, Kajla Larina.

Tom prilikom, Sorija je pao nezgodno, i direktno glavom udario o zemlju, nakon čega je ostao nepomično da leži.

Arbitar je odmah prekinuo meč, a ubrzo su se na mestu sudara stvorile lekarske ekipe i kola hitne pomoći.

Prekid meča trajao je gotovo deset minuta, a nakon ukazivanja pomoći, Sorija je čak uspeo i da se pridigne, i uz pomoć lekarske ekipe, na nogama napusti teren.