Navijači Štutgarta zapevali na treningu na Marakani, usledio je odgovor kojem su se najmanje nadali
Crvena zvezda u sredu od 18:45 na stadionu "Rajko Mitić" dočekuje nemački Štutgart u okviru 5. kola Lige šampiona.
Nemački tim je već stigao u Beograd i odradio prvi trening na Marakani. Fudbaleri Štutgarta, vidno raspoloženi, pripremaju se za ovaj važan susret, a atmosferu s treninga pratila je i ekipa Telegrafa.
Pored igrača, na treningu su se pojavili i neki od njihovih navijača, jer se za ovaj meč očekuje dolazak oko 2.500 pristalica nemačkog kluba.
Jedan deo navijača Štutgarta, koji je već stigao u Beograd, odlučio je da podrži tim i na treningu. Zapevali su navijačke pesme svog tima, a zanimljiva scena dogodila se kada su Zvezdini klinci, koji su sve to pratili s tribina, iznenada povikali "Ua!" Njihova reakcija izazvala je osmehe kod svih prisutnih, pokazujući da je rivalitet već u punom zamahu, ali uz dozu šale i sportskog duha.
Pogledajte kako je sve izgledalo na licu mesta:
(Telegraf.rs)
Video: Dejan Stanković izljubio Nenada Stojakovića, pa tražio Sašu Zdjelara posle 178. večitog derbija
Telegraf.rs zadržava sva prava nad sadržajem. Za preuzimanje sadržaja pogledajte uputstva na stranici Uslovi korišćenja.
1389
Biče tesko, biče 0:3 :)
Podelite komentar
vanja
??
Podelite komentar