
Inter po pljusku srušio Torino i ostao u trci za Skudeto: Vanja skrivio penal, ali se istakao odbranama
Fudbaleri Intera uspeli su da budu bolji od Torina na gostovanju u meču koji je nekoliko puta bio prekidan zbog strašne kiše koja je padala ove večeri u Italiji - 0:2 (0:1).
Poveo je gostujući tim preko Zalevskog u 14. minuta, na asistenciju Bastonija, a do kraja prvog poluvremena je Darmijan mogao i da duplira prednost gostiju.
U nastavku, odmah na početku drugog poluvremena, Vanja Milinković-Savić je skrivio penal, koji je Kristijan Aslani uspeo da realizuje.
Ipak, naš golman se do kraja istakao odbranama koje su sprečile debakl domaćeg tima, a najveću šansu imao je Žoakin Korea u 70. minutu meča.
Inter je sada na 77 bodova, ali Napoli trenutno igra sa Đenovom i ponovo može da im pobegne ispred u slučaju pobede ili boda.
(Telegraf.rs)
Video: Dimna bomba na terenu, Delije prekinule meč Zvezda - Vojvodina
Telegraf.rs zadržava sva prava nad sadržajem. Za preuzimanje sadržaja pogledajte uputstva na stranici Uslovi korišćenja.