
Nerealne scene iz Pazara, navijači napunili tribine pred istorijski meč, Gaćinović uzeo megafon i dao obećanje
Nakon pravog spektakla u okršaju 36. kola Superlige Srbije protiv Crvene zvezde (3:3) na Gradskom stadionu, fudbaleri Novog Pazara se spremaju za duel poslednjeg kola i okršaj protiv OFK Beograda u Zaječaru.
Taj okršaj dolazi nakon duela u kom je tim igrao pred punim tribinama uglavnom domaćih navijača, a oni su odlučili da dobre rezultate kluba nagrade još većom podrškom i pred susret sa "romantičarima".
Naime, trening kluba posetilo je oko 1.000 navijača, svesnih da je OFK za klub prekretnica na putu ka evropskim kvalifikacijama, u kojima Pazar nikada nije učestvovao. Ovoliko ljudi često ne bude na ponekim utakmicama u Superligi.

Divne slike motivisale su fudbalere dodatno, pa su na kraju treninga došli do navijača kako bi ih pozdravili.
Čak se prisutnima obratio i trener Novog Pazara Vladimir Gaćinović i to sa megafonom, što je pribeležio portal "Indeksonline.rs".
- Mi ćemo na terenu da vas obradujemo. Da nas dočekate onako kao što ste nas dočekali sva ova gostovanja. Neizmerno vam hvala, ponosni smo što nas pratite, ponosni što igramo za vas - rekao je Gaćinović pre bakljade na tribinama.
Među navijačima se našao i transparent "Svi u Zaječar", a duel je na programu upravo u tom gradu u nedelju sa početkom u 19:00.
(Telegraf.rs / Indeksonline.rs)
Video: Milojević ustao i napustio konferenciju posle meča u Novom Pazaru
Telegraf.rs zadržava sva prava nad sadržajem. Za preuzimanje sadržaja pogledajte uputstva na stranici Uslovi korišćenja.