
Predsednik Vučić o državnom ulaganju, pomenuo Partizan: "Dobili su više novca nego Real Madrid od 1945-te..."
Predsednik Aleksandar Vučić se u ponedeljak sastao sa ambasadorom Republike Srbije u Crnoj Gori - Nebojšom Rodićem.
Posle nadovezao na priču o ulaganju države u sport, pa spomenuo i koliko je Partizan dobio novca u prethodnih nekoliko godina.
- Fudbalski klub Partizan, dali smo im u poslednjih pet godina 41 milion evra. To Real Madrid nije sastavio od '45-te do ovamo od države. Imate li rezultat? Nemamo! Mi smo krivi, mi smo loše ulagali taj novac - poručio je predsednik Vučić.
Podsetimo, Partizan je i ove sezone ostao bez trofeja, bio je drugi na kraju sezone u Superligi Srbije, dok je u Kupu Srbije zaustavljen u četvrtfinalu.
(Telegraf.rs)
Video: Štulić: Biće teško u Tirani, daćemo maksimum da pobedimo Albaniju
Telegraf.rs zadržava sva prava nad sadržajem. Za preuzimanje sadržaja pogledajte uputstva na stranici Uslovi korišćenja.
Ema
Pojedini klubovi nisu opravdali veliko ulaganje u njih od strane drzave.
Podelite komentar
Milica5
U razgovoru sa ambasadorom u Crnoj Gori Vučić se dotakao i u pogrešno veliko ulaganje u sport, fudbal.
Podelite komentar
Luuk
Davao si zato sto si I izvlacio iz Partizana. Ista bagra. Jer niko normalan ne bi davao Partizanu I Zvezdi
Podelite komentar