
UEFA odabrala sudiju za meč Srbije i Andore: Navijači Zvezde ga dobro pamte
Fudbalski arbitar Alijar Agajev iz Azerbejdžana biće glavni sudija meča između Srbije i Andore u meču grupe K kvalifikacija za Svetsko prvenstvo 2026, saopštila je Evropska fudbalska unija (UEFA).
Njegovi pomoćnici biće Zejnal Zejnalov i Akif Amirali, dok je za četvrtog arbitra određen Kamal Umudlu, takođe iz Azerbejdžana. U VAR sobi biće Italijani Đanluka Aurelijano i Valerio Marini.
Agajeva jedan deo srpske publike dobro pamti iz utakmice koja je odigrana u Beogradu, kada su se sastali Crvena zvezda i Mančester siti na "Marakani" u meču koji je Zvezda izgubila rezultatom 3:2.
Utakmica između Srbije i Andore biće odigrana u utorak, 10. juna od 20.45 časova na stadionu "Dubočica" u Leskovcu.
Fudbaleri Srbije se nalaze na četvrtom mestu na tabeli grupe K sa jednim bodom, dok je Andora na poslednjoj, petoj poziciji bez bodova. Srbija je u dosadašnjem toku kvalifikacija za SP 2026. odigrala jedan meč, a Andora tri.
(Telegraf.rs)
Video: Izjava Đorđa Petrovića posle meča Albanija - Srbija
Telegraf.rs zadržava sva prava nad sadržajem. Za preuzimanje sadržaja pogledajte uputstva na stranici Uslovi korišćenja.