Piksi oduševio Leskovac: Demonstrirao magiju u cipelama i odelu

D. U.
D. U.    
Čitanje: oko 1 min.
  • 1

Selektor fudbalske reprezentacije Srbije Dragan Stojković Piksi mnogo je zadovoljniji igrom svoje ekipe na meču protiv Andore u Leskovcu, nego što je to bilo u Tirani protiv Albanije.

Rezultat je takođe mnogo bolji, jer je golovima Aleksandra Mitrovića Srbija već na poluvremenu povela sa 2:0.

Piksi i sada kao selektor često na treningu, ali i na utakmicama pokazuje kakav je fudbalski majstor bio s loptom, a tehnika je očigledno ostala i dalje.

Iako je u cipelama i odelu, demonstrirao je ponovo fudbalsko umeće kada se jedna lopta odbila do njega, pa je petom uštopovao loptu, a zatim i pimplovao, što su reporteri iz Leskovca iz zabeležili.

Pogledajte kako je to izgledalo:

(Telegraf.rs)

Video: Blagojević: Cilj nam je da uz plasman obezbedimo još dve evropske utakmice u ovoj sezoni

Podelite vest:

Pošaljite nam Vaše snimke, fotografije i priče na broj telefona +381 64 8939257 (WhatsApp / Viber / Telegram).

Telegraf.rs zadržava sva prava nad sadržajem. Za preuzimanje sadržaja pogledajte uputstva na stranici Uslovi korišćenja.

Komentari

  • SANDzAK AiRLiNES

    10. jun 2025 | 22:15

    🤣🤣🤣🤣 wow koji naslov 🤣🤣🤣🤣 koji ddegen od selektora

Da li želite da dobijate obaveštenja o najnovijim vestima?

Možda kasnije
DA