Vojvodina dovela napadača: Iz Novog Pazara stigao Džon Meri!

   ≫   
Čitanje: oko 1 min.
  • 0

Fudbaleri Vojvodine su nastavili svoje aktivnosti u letnjem prelaznom roku, te su nakon Ibrahima Mustafe u svoje redove doveli i još jednog napadača. Radi se o Džonu Meriju, koji stiže nakon polusezone koju je proveo u ekipi Novog Pazara, s kojom je izborio Evropu.

Džon Meri je već nastupao za Vojvodinu, i to je proveo godinu i po dana u periodu od januara 2015. godine, pa sve do jula 2016. Ovaj napadač je igrao na Tajlandu, a onda je posle Vojvodine igrao za Rudar, nastupao je u Kini, potom u Japanu i Fukuoki, pa Al Šabab, te je bio i u Turskoj u ekipama Rizespora i Manise.

Meri je bio sjajan u Novom Pazaru, gde je odigrao 12 mečeva tokom kojih je dao pet golova u polusezoni.

U svom prethodnom mandatu u Vojvodini je odigrao tek dva meča i nije postigao nijedan gol, te se sada očekuju mnogo bolje partije od njega.

Najbolju sezonu u karijeri je imao u ekipi Hake, gde je odigrao 28 mečeva i postigao je 24 gola

(Telegraf.rs)

Video: Trojka Spartaka za +20 protiv Zvezde

Podelite vest:

Pošaljite nam Vaše snimke, fotografije i priče na broj telefona +381 64 8939257 (WhatsApp / Viber / Telegram).

Telegraf.rs zadržava sva prava nad sadržajem. Za preuzimanje sadržaja pogledajte uputstva na stranici Uslovi korišćenja.

Komentari

Da li želite da dobijate obaveštenja o najnovijim vestima?

Možda kasnije
DA