Zvezda ponovo ima iznenađenje za navijače: Nove pogodnosti za sezonske ulaznice

V. J.
V. J.    ≫   
Čitanje: oko 1 min.
  • 0

Ostalo je još malo do početka sezone, Crvena zvezda odrađuje poslednje dane priprema nakon kojih će se vratiti u Beograd i spremati se podno severne tribine za start još jedne izazovne takmičarske godine.

Iz fudbalskog kluba stiglo je saopštenje koje se tiče sezonskih ulaznica, a mi ga prenosimo u celosti:

- Sezona 2025/26 uskoro počinje, a već 19. jula crveno-beli će odigrati prvu utakmicu u prvenstvu na Marakani. Bliži se i prvi korak na putu ka Ligi šampiona, a mi želimo da Zvezda od samog početka ima podršku kakvu zaslužuje, punu Marakanu!

Navijanje za Crvenu zvezdu je stvar kućnog vaspitanja, a za sve one koji žele da budu deo naše crveno-bele porodice i u sezoni 2025/26 klub je obezbedio dodatnu pogodnost. Svi zvezdaši će u narednom periodu moći da iskoriste dodatni popust od 10% na kupovinu četiri premijum sezonske ulaznice.

Popust se automatski obračunava u pregledu korpe prilikom onlajn kupovine, a dostupan je i prilikom kupovine karata na stadionu.

Pored popusta podsećamo vas i na ostale pogodnosti pri kupovini premijum sezonske ulaznice:

- Ulaz na sve domaće utakmice na Marakani
- Plaćanje na rate
- Mogućnost promene sedišta ili tribine pri obnovi

Ako želiš da premijum sezonsku kartu obezbediš uživo, to možeš da uradiš u Servisu za članstvo svakog radnog dana od 10 do 18 časova, i subotom od 11 do 16 časova - stoji u saopštenju Crvene zvezde.

(Telegraf.rs)

Video: Čović: Cilj promena je veći broj reprezentativaca u domaćoj ligi i razvoj mladih talenata

Podelite vest:

Pošaljite nam Vaše snimke, fotografije i priče na broj telefona +381 64 8939257 (WhatsApp / Viber / Telegram).

Telegraf.rs zadržava sva prava nad sadržajem. Za preuzimanje sadržaja pogledajte uputstva na stranici Uslovi korišćenja.

Komentari

Da li želite da dobijate obaveštenja o najnovijim vestima?

Možda kasnije
DA