
Marko Arnautović već sutra na Marakani!
Odjeknula je najveća transfer bomba na Marakani u poslednjih 20 godina! Marko Arnautović, jedan od najboljih fudbalera u istoriji reprezentacije Austrije, doskorašnji napadač Intera, postao je novi fudbaler Crvene zvezde.
Ova informacija izuzetno je obradovala navijače Zvezde i vratila euforiju na Marakani pred start sezone i očigledno će uticati i na posetu na otvaranju sezone protiv Javora od 20.00 na Marakani u subotu.
Kako nezvanično saznajemo, na Marakani će na tom meču najverovatnije biti i Marko Arnautović, pa će navijači moći da ga pozdrave.
Inače, Marko Arnautović dolazi kao slobodan igrač, pošto mu je istekao ugovor sa Interom. Zvezda ga je dugo jurila, a sada su se konačno stvorili uslovi da on ispuni dečački san i da zaigra za klub koji voli od malih nogu.
Marko Arnautović je odigrao do sada 125 utakmica u dresu reprezentacije Austrije, a postigao je 41 gol.
Tokom karijere je igrao za Austriju iz Beča, Inter, Tvente, Verder, Stouk, Vest Hem, Bolonju...
Nema sumnje da će Austrijanac srpskog porekla biti novi miljenik Delija, a to ćemo verovatno videti već u subotu na Marakani na meču sa Javorom.
(Telegraf.rs)
Video: Arnautović se obratio Samardžiću na srpskom u miks zoni: Idi pričaj...
Telegraf.rs zadržava sva prava nad sadržajem. Za preuzimanje sadržaja pogledajte uputstva na stranici Uslovi korišćenja.
Rasomon
Bravoooo
Podelite komentar