
Bisera Čuke žele Seltik, Ajaks i Udineze, Matijaševic poručuje: "Sve će se realizovati u narednih 10 dana..."
Ekipa Čukaričkog je odlično započela Superligu Srbije, pošto su u prvom kolu slavili protiv Napretka u Pančevu sa 1:0, i to pošto su skoro čitav meč imali igrača više zbog crvenog kartona Luke Drobnjaka u dresu Kruševljana.
Izborio je Čukarički pobedu, a čini se kao da Brđane očekuje i nova milionska prodaja, što je otkrio sportski direktor kluba - Vladimir Matijašević. On je otkrio da je Andrej Bačanin jako blizu toga da napusti Banovo brdo i ode put Evrope.
Inače, Bačanin ima tek 18 godina i prethodne sezone je skupio 10 nastupa u Superligi Srbije, dok nije igrao protiv Napretka.
Njega i očekuje veliki transfer.
- Postoji dosta interesovanja za naše mlade igrače, a trenutno je u fokusu transfer Andreja Bačanina. On je igrama za naš tim u prošloj sezoni, ali i za reprezentaciju Srbije u svom uzrastu privukao pažnju brojnih klubova. Imali smo pozive iz škotskih velikana Seltika i Rendžersa, interesuju se Ajaks, Udineze, još neki timovi… Moguće je da će se pojaviti još neke opcije, a realizaciju transfera očekujem u narednih deset dana... Očekujem da će ovo biti još jedan veliki izlazni transfer Čukaričkog, koji bi pokrio budžet našeg kluba - poručio je Matijašević.
(Telegraf.rs)
Video: Milan Lešnjak zadovoljan pobedom Čukaričkog
Telegraf.rs zadržava sva prava nad sadržajem. Za preuzimanje sadržaja pogledajte uputstva na stranici Uslovi korišćenja.