Najopasniji huligani Evrope stižu u Beograd: Demolirali Sarajevo, prebili Horde Zla, pa vikali "Ovo je Srbija"

D. U.
D. U.    ≫ 

Poštovani čitaoci,
Molimo vas da se pridržavate sledećih pravila za pisanje komentara:

  • Neophodno je navesti ime i e-mail adresu u poljima označenim zvezdicom, s tim da je zabranjeno ostavljanje lažnih podataka.
  • Komentari koji sadrže psovke, uvrede, pretnje i govor mržnje na nacionalnoj, verskoj, rasnoj osnovi ili povodom nečije seksualne opredeljenosti neće biti objavljeni.
  • Prilikom pisanja komentara vodite računa o pravopisnim i gramatičkim pravilima.
  • Tekst komentara ograničen je na 1500 karaktera.
  • Nije dozvoljeno postavljanje linkova odnosno promovisanje drugih sajtova kroz komentare, te će takve poruke biti označene kao spam, poput niza komentara istovetne sadržine.
  • Komentari u kojima nam skrećete pažnju na propuste u tekstovima neće biti objavljeni, ali će biti prosleđeni urednicima, kao i oni u kojima nam ukazujete na neku pojavu u društvu, ali koji zahtevaju proveru.
  • NAPOMENA: Komentari koji budu objavljeni predstavljaju privatno mišljenje autora komentara, to jest nisu stavovi redakcije Telegrafa.
Odgovor na komentar korisnika rale
Ime je obavezno
E-mail adresa je obavezna
E-mail adresa nije ispravna
*otkucano <%commentCount%> od ukupno <% maxCommentCount %> karaktera
Komentar je obavezan

<% message.text %>

Komentari

  • zagor

    24. jul 2025 | 17:29

    "i Zvezda i Leh imaju navijače koji važe za jedne od najboljih u Evropi" A sta je tu najbolje? Navijanje je kad odes sa decom i prijateljima, sedis i uzivas u utakmici. Ovo sto ste vi nazvali "najbolje" je cista bagra zbog koje ne moze da se sa porodicom ode na utakmicu, ti neljudi su ubili sam koncept navijanja.

  • Mile

    24. jul 2025 | 07:02

    Bio sam u Poljskoj pre jedno 10 godina kada sam gledao na njihovom tvu navijace leha kako kroz grad nose ogroman transparent Kosovo je Srbija respekt za Poljake

  • Posmatrač

    22. jul 2025 | 07:49

    Joj, i ovi će cigane da tamburaju 😄, to stvarno nije više u redu... Nastavak crnog niza u najavi. Ipak, cigani imaju lek za sve, a to je da im zastave i vođe čuva policija. I da posle batina pišu saopštenja da su oni ustvari pobedili.

Da li želite da dobijate obaveštenja o najnovijim vestima?

Možda kasnije
DA