Milojević imao čudnu konferenciju pred Linkoln: Na pitanje slegao ramenima, pa dva nije hteo da komentariše

   
Čitanje: oko 3 min.
  • 4

Fudbaleri Crvene zvezde su otputovali na Gibraltar, gde ih očekuje prvi meč drugog kola kvalifikacija za Ligu šampiona u kojem će igrati protiv Linkoln Red Impsa. Pred ovaj meč, za medije je govorio i Vladan Milojević, strateg crveno-belih.

Vladan Milojević je odmah na početku ukazao da Linkoln niko ne sme da potceni u ovom trenutku.

- Sigurno minimum naših ciljeva je Liga šampiona. Igramo protiv jednog protivnika koji nam i nije tolika nepoznanica, a igramo na njihovom terenu. Kao što znate, ovde su drugačiji uslovi igre. Tako da, ono što mi treba da uradimo sutra je da damo sve od sebe da polako dižemo formu, polako dižemo igru, budemo bolji nego u prethodnoj utakmici. Dolazimo iz faze priprema, očekuje nas zahtevna utakmica. Kako god zvučalo, niti skromno, ni potcenjivački. Ali mislim da u ovim trenucima pričati o favoritima i tako dalje, znam da je ulog veliki.

- Imamo protivnika koji je šampion svoje države. Pokazali su i dobili su u prethodnoj utakmici, bili su u tim utakmicama autsajderi. Na kraju su uzeli dve pobede, iskusna ekipa sa igračima koji su igrali u Španskoj ligi, koji su se vratili, po nekim našim informacijama koje imamo je ekipa koja nije promenila igrački kadar. Znaju se dobro. Očekivaće nas zahtevna utakmica. Videćemo da dođemo i odigramo dobru utakmicu.

Kaže Milojević i da Linkoln ima nekoliko opasnih individualaca.

- Složiću se da imaju dva ili tri izuzetno opasna igrača, imaju dosta dobar indvidiualni kvalitet. Adaptirani su da igraju u domaćem prvenstvu, pitaćete me, nismo trenirali na veštačkoj travi. Izuzetno će biti spora, trebaće nam brzo vreme adaptacije i da uđemo u igru.

Stigao je Arnautović, ali kaže da ne razmišlja sad o njemu.

- U ovom trenutku, drago mi je da je Arnautović došao, potpisuje danas. Fokus svih nas je na ovoj prvoj utakmici protiv Linkolna ovde, videćemo da se spremimo za tu drugu utakmicu. Ne znam kakva je njegova situacija što se tiče fizičke pripreme.

Na pitanje kako je protekao let, potom je Milojević kratko prokomentarisao da je sve bilo u redu.

Nije želeo da istakne moguće pretnje Linkolna.

- Nećemo o imenima, ali imaju dosta igrača koji su iskusni i koji su igrali, ima mnogo žara. Ovo su kvalifikacije za Ligu šampiona, igraju za svoj klub. Ono što mogu da kažem da je velika snaga to zajedništvo koje imaju. Sa druge strane ima dosta igrač koji su u napadačkom delu igrači koji mogu da naprave ozbiljne probleme. Treba obratiti pažnju na njih. Mi ćemo izaći kao što i inače izlazimo, neće ništa specifično biti. Ono malo što ima tih nepoznanica je adaptacija na igru. Što se tiče nečega, nemamo šta da menjamo. Linkoln dosta dobro nas zna, Linkoln je profesionalna ekipa, nisu ni poluamateri, ni amateri, imaju svoj stručni štab. Videćemo sutra.

Potom je Milojević ostao i bez reči. Prvo pitanje je bilo o tome što nema pravila bonusa, pa je moguća rotacija u odnosu na Superligu Srbije, gde je samo slegao ramenima.

Upitan je da li će dati slobodu Kataiju, pošto može da stigne Nikolu Žigića na listi najboljih strelaca u Evropi.

- Ma ne razmišljam na takav način - kratko je poručio, a onda je isti komentar imao i na potencijalnog rivala u trećem kolu.

- Nemam komentar, samo su nam misli usresređene na ovu utakmicu protiv Linkolna.

(Telegraf.rs)

Video: Sjajan gol Spartaka overio trijumf protiv OFK Beograda u Staroj Pazovi

Podelite vest:

Pošaljite nam Vaše snimke, fotografije i priče na broj telefona +381 64 8939257 (WhatsApp / Viber / Telegram).

Telegraf.rs zadržava sva prava nad sadržajem. Za preuzimanje sadržaja pogledajte uputstva na stranici Uslovi korišćenja.

Komentari

  • Gile

    21. jul 2025 | 19:29

    Delija sam do koske, bukcalno sam rodjen na Mari, ali Miloje pretjeruje sa ovakvim nastupima pred medijima. Krajnje je vrijeme da mu uprava skrene paznju.

  • Kleooo

    21. jul 2025 | 19:28

    Odvratan lik

  • Nesa

    21. jul 2025 | 19:52

    Ovaj umislio da je Anceloti

Da li želite da dobijate obaveštenja o najnovijim vestima?

Možda kasnije
DA