Zvezda saznala potencijalnog rivala u trećem kolu Lige šampiona, ide u Poljsku: "Sedmica" Leha, četiri penala!

V. J.
V. J.    ≫   
Čitanje: oko 1 min.
  • 0

Fudbaleri Crvene zvezde savladali su Linkoln u prvoj utakmici drugog kola kvalifikacija za Ligu šampiona (1:0) i tako prišli korak bliže plasmanu u narednu rundu. Žreb ih je spojio sa boljim iz duela Leh Poznanj - Breidablik, a po svemu sudeći već su saznali ime narednog rivala!

Poljaci su savladali tim sa Islanda sa ubedljivih 7:1 i tako već uputili upozorenje Zvezdi. Hrvatski fudbaler Antonio Milić postigao je gol u 4. minutu, da bi Gunluagson sa bele tačke poravnao rezultat.

Ipak, sve je rešio crveni karton u 28. minutu, pošto je Magerson kao poslednji igrač odbrane zaradio direktno isključenje. Pet minuta kasnije je Išak, takođe iz jedanaesterca, doveo ponovo domaćina u prednost.

Pogađali su potom Pereira, Išak i Bengston za neverovatnih 5:1 u prvih 45 minuta, kada je već bilo rešeno pitanje pobednika. Jagijeli je u drugom delu igre povisio na 6:1, dok je poslednji gol bio delo Išaka, ponovo sa bele tačke. Na ovaj način, Leh je duboko zagazio u treće kolo gde bi prema očekivanjima trebalo da se susretne sa Crvenom zvezdom.

Prvi duel bio bi na programu u Poljskoj 5/6. avgusta, dok je revanš naredne nedelje na Marakani.

(Telegraf.rs)

Video: Edin Zuković posle uspeha atletičarki: Znali smo da je ova generacija izuzetna

Podelite vest:

Pošaljite nam Vaše snimke, fotografije i priče na broj telefona +381 64 8939257 (WhatsApp / Viber / Telegram).

Telegraf.rs zadržava sva prava nad sadržajem. Za preuzimanje sadržaja pogledajte uputstva na stranici Uslovi korišćenja.

Komentari

Da li želite da dobijate obaveštenja o najnovijim vestima?

Možda kasnije
DA