
Žoze Murinjo precrtao Ognjena Mimovića: Turci žele da ga se reše, Zvezda ima priliku?
Srpski fudbaler Ognjen Mimović se ovog leta vratio u ekipu Fenerbahčea, koji ga je i kupio od Zvezde. Ali, po svemu sudeći on neće tamo ni igrati, pošto kako tvrde turski mediji - Žoze Murinjo je rekao da je on na prodaju i da ne računa više na njega.
Zvezda je pre samo šest meseci ovog igrača prodala u Fenebrahče za 6.700.000 evra, ali je odlučio Fenerbahče da ga odmah prosledi u Zenit iz Sankt Peterburga, gde je skupio samo šest utakmica tokom šest meseci.
Vratio se Mimović u Fenerbahče, ali je Murinjo odlučio da mu je Mimović višak, kao i još tri fudbalera. Osim njega, na litsi za prodaju su i Aleksander Điku, Rodrig Bekau, te Sofijan Amrabat, koji će morati da potraže novi klub.
Jednostavno, Murinjo nije bio zadovoljan onime što je video od Mimovića na treninzima i svestan je da je za mladog srpskog beka Fenerbahče zapravo izuzetno krupan zalogaj.
Njemu ugovor sa turskom ekipom ističe na leto 2029. godine, te se čini kao da je u ovom trenutku pozajmica najrealnija opcija, zbog čega bi i Zvezda mogla da se umeša.
(Telegraf.rS)
Video: Marko Arnautović otkrio koji igrač Intera "dolazi" na Marakanu
Telegraf.rs zadržava sva prava nad sadržajem. Za preuzimanje sadržaja pogledajte uputstva na stranici Uslovi korišćenja.
coa..
Na zimu sansa da zvezda vrati Mesija iz Leipziga 😊🤷♂️
Podelite komentar
Csgc
Preko prece naokolo blize
Podelite komentar
Дража
Мимовић је топ играч, одавно такав бек није био код нас!
Podelite komentar