
Poljaci brutalnom koreografijom najavili dolazak Novog Pazara, pogledajte šta je pisalo ispred njih
Prethodne večeri fudbaleri Jagelonije upisali su veliki preokret u utakmici drugog kola Ekstraklase, pošto su sa 3:2 porazili ekipu Viđev Lođ i to posle neverovatnog preokreta na stadionu "Horten Arena" u Bjalistoku. Tako su najavili revanš drugog kola kvalifikacija za Ligu konferencije protiv Novog Pazara, nakon pobede u Srbiji golom u 95. minutu, a svoj šou opet su imali i navijači.
Drahal je protiv Viđeva doneo prednost u trećem minutu, ali je protivnik preokrenuo zahvaljujući pogocima Bergijera. To ipak nije bilo sve od Jagelonije! Imaz u prvom i junak iz Pazara Afimisio Pululu u trećem minutu nadoknade priredili su veliki preokret i trijumf.
Jagelonija je na taj način zaboravila poraz od Termalice Bjelsko Bjala od čak 4:0, a skoro 20.000 navijača je takođe napravilo uvertiru pred okršaj protiv Pazara. Sada su imali jaku koreografiju.
Veliki baner "Team of tomorrow" stajao je ispred vatrenih pristalica Jagelonije, koje će sigurno i u četvrtak napuniti tribine, a takođe su napravili šetalicu u obliku klupskog grba. U Novom Pazaru ih je bilo oko 200.

Prošlog četvrtka je došlo do incidenta i sukoba između navijača dva tabora posle jednog od golova, a Telegraf je ekskluzivno na licu mesta i uslikao poljkskog navijača sa priveskom i natpisom "Kosovo je Srbija". Takođe, tu je bio popriličan broj zanimljivih lica u gostujućem sektoru, pa čak i devojaka.
(Telegraf.rs)
Video: Nikola zaplako zbog pobede svog konja: Ovakvog Jokića niste videli!
Telegraf.rs zadržava sva prava nad sadržajem. Za preuzimanje sadržaja pogledajte uputstva na stranici Uslovi korišćenja.
Nebitni su
Bas me zabole za Jageloniju i njihove navijace !
Podelite komentar