
Linkoln iznenadio sve i postigao gol na Marakani protiv Zvezde: Pogledajte kako se upisao tim sa Gibraltara
Fudbaleri Linkolna sa Gibraltara možda su izgubili ubedljivo od Crvene zvezde u revanš meču drugog kola kvalifikacija za Ligu šampiona, ali će ipak moći da se pohvale da su u Beogradu postigli gol na kultnom stadionu "Rajko Mitić"!
Gibraltarski tim poražen je sa 5:1 na ovom meču od Crvene zvezde, ali je na početku drugog poluvremena postigao gol protiv crveno-belih.
To se dogodilo u 53. minutu utakmice, kada je Nano asistirao De Baru, koji je uspeo da savlada golmana crveno-belih.
Bilo je to veliko slavlje fudbalera Linkolna, iako su u tom momentu gubili sa 4:1, a malo kasnije su mogli i do drugog gola, ali je golman Zvezde odbranio penal Nana.
Pogledajte kako je to Linkoln uspeo da se "upiše" na Marakani ipak pored svega na ovom susretu, što im je ujedno bio i jedini gol u dvomeču:
(Telegraf.rs)
Video: Hit na treningu odbojkašica Srbije, Katarina i Slađana nasmejale sve pred SP
Telegraf.rs zadržava sva prava nad sadržajem. Za preuzimanje sadržaja pogledajte uputstva na stranici Uslovi korišćenja.