Ševčenko u neverici kako Partizan gazi Ukrajince u Humskoj!

D. U.
D. U.    ≫   
Čitanje: oko 1 min.
  • 4

Fudbaleri Partizana na krilima krcatog stadiona u Humskoj gaze Oleksandriju, gde posle prvih 45 minuta vode sa 3:0, a het-trik je postigao 19-godišnji Jovan Milošević.

On je izborio i crveni karton za rivala u 13. minutu, kada ga je oborio poslednji igrač odbrane Ukrajinaca, što je faktički i rešilo dvomeč, jer je Partizan pobedio i u prvom meču sa 2:0.

Milošević je prvi gol dao iz slobodnog udarca kada je pokazao lukavstvo i šutirao pore "živog zida" po zemlji. Zatim je iskorsitio sjajan centaršut Trifunovića i postigao drugi gol, a demonstracija sile usledila je u finišu prvog poluvremena kada je sjajno i izborio sebi prostor za šut i matirao golmana Oleksandrije po treći put.

Ubrzo nakon toga kamere su snimile Mikitu Ševčenka, kako leži na travi u Humskoj za glavom na zemlji i u neverici. Snimak kako Ševčenko leži na travi sa pogledom zamišljenom u daljinu, najbolje je i ilustrovalo nemoć Ukrajinaca u Humskoj ove večeri.

Pogledajte i sami kako je to izgledalo:

(Telegraf.rs)

Video: Edita Aradinović zapevala na luksuznom romskom veselju: Bakšiš ne uzimamo, sve je samo deo tradicije

Podelite vest:

Pošaljite nam Vaše snimke, fotografije i priče na broj telefona +381 64 8939257 (WhatsApp / Viber / Telegram).

Telegraf.rs zadržava sva prava nad sadržajem. Za preuzimanje sadržaja pogledajte uputstva na stranici Uslovi korišćenja.

Komentari

  • crno

    31. jul 2025 | 22:21

    Partizanu svaka cast iz svojih redov sa svojom decom pravi rezultat. A zvezda kupuje neke nazovi ograce i nema rezultat ai da ga ima cemu kad neigraju nasa deca. Ali partizan nije zaradio nista na igracima a terzic samo to i radi

  • Radovan

    31. jul 2025 | 23:10

    Boze mili sta rade ukri i zapad ?!! Koliko mrze ruse da je smesno. Nije Vladimir nego volodimir, nije Nikita nego Mikita, Andrej je Andrii i ima mnogo takvih primera.

Da li želite da dobijate obaveštenja o najnovijim vestima?

Možda kasnije
DA