
Fudbaleri Železničara u ulozi prodavaca! Pančevci se družili s navijačima, a sve zbog zajedničkog cilja
Fudbaleri pančevačkog Železničara uoči 3. kola Superlige Srbije našli su se u potpuno neuobičajenoj ulozi, kao promoteri i prodavci sezonskih ulaznica svog kluba! Umesto na travnatom terenu, ovog puta su „igrali“ među navijačima, i to s velikim osmehom.
Prostorije kluba bile su prepune dece, roditelja, baka i deka, a sve u cilju podrške Želji. Najmlađi simpatizeri plavo-belih imali su priliku da se druže sa svojim idolima, prikupe autograme i naprave fotografije za pamćenje.
Na licu mesta bili su golman Zoran Popović, zatim Stefan Cvetković i Dario Grgić, koji su potpisivali sezonske ulaznice, razgovarali s medijima i rado pozirali za selfije.
Posebnu pažnju privukla je poseta omladinaca kluba, predvođenih trenerom Markom Andrejićem, koji su, odmah posle svoje utakmice, došli da upoznaju seniore i obezbede karte za članove porodice.
Zoran Popović je istakao koliko mu znači ovakva akcija:
- Sjajna stvar, posebno za klince koji i dalje vole sport, iako živimo u digitalnom vremenu. Bilo ih je mnogo koji treniraju fudbal, košarku… Njihova podrška nam je dodatni motiv. Nadam se da će sutra biti s nama na tribinama i da ćemo zajedno slaviti pobedu – rekao je Popović.
Iskusni čuvar mreže imao je i poruku za mlade sportiste:
- Najvažnije je da uživaju u sportu, da ne odustaju kad je teško i da budu dobri drugari. To je ključ svakog uspeha. Verujem da već sledeće godine neko od ovih klinaca može da se priključi prvom timu – dodao je on.
Popović je pozvao i ostale navijače da se informišu o sezonskim ulaznicama, koje mogu biti presudne kada se stadion napuni:
- Neka posete naš sajt, sve informacije su tamo. Mi ćemo dati maksimum na terenu, a oni neka budu uz nas – poručio je golman.

Dario Grgić je sa oduševljenjem govorio o druženju s decom:
- Prava stvar za sve nas. Videlo se da im je stalo do kluba i da nas iskreno vole. Nama to mnogo znači i pomaže na svakoj utakmici – rekao je Grgić.
Stefan Cvetković se nadovezao sa važnom porukom:
- Publika je naš 12. igrač. Nema lepšeg osećaja nego kada je stadion pun. Zato, neka svi koji mogu, kupe sezonske karte i budu uz nas cele sezone – naglasio je Cvetković.
Sezonske ulaznice mogu se kupiti online na sajtu Ticketline.rs, ali i lično, u ponedeljak 4. avgusta na blagajni SRC Mladost Pančevo, od 17 časova pa sve do početka utakmice protiv Napretka iz Kruševca.
(Telegraf.rs)
Video: Trener Železničara utučen posle poraza: Imali smo šansu da mi damo gol ali...
Telegraf.rs zadržava sva prava nad sadržajem. Za preuzimanje sadržaja pogledajte uputstva na stranici Uslovi korišćenja.