Delije zovu na Zvezda - TSC: "Dođi da se zahvalimo igračima..."

M. M.
M. M.    ≫   
Čitanje: oko 1 min.
  • 2

Odradila je Crvena zvezda fenomenalan posao u sredu veče, pobedila je Leh rezultatom 3:1 i sada revanš 3. kola kvalifikacija za Ligu šampiona čeka dosta rasterećenije!

Crveno-beli su duboko zagazili u plej-of, potrebno je samo da "odrade posao" sledećeg utorka, dok će u međuvremenu izabranici Vladana Milojevića ponovo ići na superligaške terene.

Crveno-beli prethodnog vikenda nisu igrali protiv Vojvodine, odložili su susret 3. kola, dok će sada u subotu od 20 časova ugostiti TSC u derbiju kola.

Tom prilikom oglasile su se i Delije, najvatrenije pristalice srpskog šampiona, koje su čuvenim hitom Riblje Čorbe, ali i porukom "Dođi da gledaš dobar fudbal i da se zahvalimo igračima na dosadašnjim dobrim igrama", pozvale navijače na Marakanu.

Kako izgleda njihov poziv, možete pogledati u videu ispod:

(Telegraf.rs)

Video: Delije zovu navijače na utakmicu protiv TSC-a

Podelite vest:

Pošaljite nam Vaše snimke, fotografije i priče na broj telefona +381 64 8939257 (WhatsApp / Viber / Telegram).

Telegraf.rs zadržava sva prava nad sadržajem. Za preuzimanje sadržaja pogledajte uputstva na stranici Uslovi korišćenja.

Komentari

  • 1389

    7. avgust 2025 | 17:09

    Taman vas hiljadu placenih, sto se vrača iz Poljske moze da stigne da se zahvali za placen put i karte

  • Djordjević Beč

    7. avgust 2025 | 17:50

    Vama njofro je država platila struju ☝️Zvezda ima i može joj se💪Zašto vi nemate ispadali?Pa pojela Maca🫢😂

Da li želite da dobijate obaveštenja o najnovijim vestima?

Možda kasnije
DA