Bivši fudbaler Partizana doneo Pirovu pobedu svom timu: Škoti ipak bolji od Čeha za plej-of Lige šampiona

L. Đ.
L. Đ.    
Čitanje: oko 1 min.
  • 0

Fudbaleri Viktorije Plzenj savladali su na svom terenu škotski Rendžers rezultatom 2:1, ali im taj trijumf nije doneo prolazak u narednu rundu kvalifikacija za Ligu šampiona.

Junak Čeha bio je bivši igrač Partizana, Svetozar Marković, koji je u 83. minutu postigao pobedonosni gol. Ipak, Rendžers je već u prvoj utakmici u Glazgovu stekao ogromnu prednost slavivši 3:0, pa ukupnim rezultatom 4:2 ide dalje.

Škotski velikan će se u plej-ofu sastati sa belgijskim Klub Brižom, koji je bio bolji od Red Bul Salcburga. Osim ovih timova, svoje mesto u plej-ofu obezbedili su i Karabag, Kopenhagen, Fenerbahče, kao i kiparski Pafos.

Tako se već sada nazire izuzetno zanimljiva završnica kvalifikacija, u kojoj će se za mesto u elitnom takmičenju boriti i neki od najvećih evropskih klubova, ali i ekipe koje žele da prirede iznenađenje i pišu istoriju.

Od 21.00 igraju se mečevi Ferencvaroš - Ludogorec, Slovan - Kairat, Benfika - Nica i Crvena zvezda - Leh Poznanj, tako da ćemo videti koji timovi će proći dalje.

(Telegraf.rs)

Video: Moćna koreografija Delija na Severu: Pogledajte kako su navijači Zvezde "zagrmeli" pred Leh

Podelite vest:

Pošaljite nam Vaše snimke, fotografije i priče na broj telefona +381 64 8939257 (WhatsApp / Viber / Telegram).

Telegraf.rs zadržava sva prava nad sadržajem. Za preuzimanje sadržaja pogledajte uputstva na stranici Uslovi korišćenja.

Komentari

Da li želite da dobijate obaveštenja o najnovijim vestima?

Možda kasnije
DA